Hoxha Drilon Gashi: Jam me simptoma të rëndë, në QKUK më...

Hoxha nga Peja, Drilon Gashi, ka bërë të ditur se sot ishte në emergjencë të QKUK’së, me simptoma të koronavirusit, i cili ka kërkuar...

Ariu su lmon njerëzit në Malin e Sharrit, shihni reagimin e...

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku një ari po su*lmon njerëzit. Në fakt një grup njerëzish që po i ngjiten lartësive të...

Xhandarmëria serbe në Kosovë, ​Jashari: E papranueshme që nuk kemi veprim...

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka reaguar ndaj hyrjes së xhandarmërisë serbe në territorin e Kosovës konkretisht në Karaçevë të Kamenicës. Jashari...

Dy simptomat që shfaqen tek të rinjtë që kalojnë COVID-19

Të rinjtë të cilët janë infektuar nga koronavirusi, ŕrezikojnë më shumë që të humbin shijen dhe nuhatjen, në raport me të moshuarit. Kjo cilësohet...

Ademi: Mbisundon mendimi pozitiv që viti shkollor të fillojë me prani...

Mbisundon mendimi pozitiv edhe në Shtabin koordinues të krizës edhe në Qeveri, por edhe në institucionet arsimore, që viti shkollor të fillojë me prani...

Editorial

Hulumtime

Pas denoncimit nga Pa Censurë, shkarkohet imami që ngacmonte seksualisht djemt...

Pa Censurë denoncoi se personi A.B. me profesion hoxhë në një nga Xhamitë në Gjermani (për shkaqe etike nuk zbulojmë identitetin), ngacmon seksualisht djemt...

Spasovski: Sabotimi i MPB-së dhe rritja e testimeve janë shkak për...

Kryeministri Oliver Spasovski tha se në vendin tonë një nga arsyet kryesore për rritjen e numrit të të infektuarve është mosrespektimi i masave nga...

Më të rejat

Bilall Kasami ngjitet te Maja e Titos (FOTO)

E kur të gjithë i kanë sytë ka pushteti, Bilall Kasami ia ka msy majës së Titos në Malin Sharr. “Shëtitje në bjeshkët e Sharrit....