28-vjeçarja nga Shkupi sulmohet fizikisht nga i dashuri, prindërit dhe tezja e tij, gjatë sulmit janë përdorur edhe sende të forta


Më 14.04.2024 në ora 20:15 në SPB Shkup, një 28-vjeçare ka raportuar se rreth orës 11:30 në zonën e Draçevës është sulmuar fizikisht nga partneri i saj J.M.(27). nga Shkupi, nga prindërit dhe tezja e tij, gjatë sulmitjanë përdorur edhe sende të forta. Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Baby Boo