Video e frikshme e tajfunit, stuhia i përplas njerëzit ‘për muri’

Një video e frikshme është publikuar në rrjetet sociale nga Tajfuni Mangkhut.

Në video shihet një baba dhe djali i tij të cilët përplasen në beton nga stuhia e fuqishme që ka goditur prej dy ditësh Filipinet.

Mediat e huaja raportojnë se deri tani Tajfuni ka marrë më shumë se 64 jetë njerëzisht, ndërsa cilësohet si stuhi e kategorisë 5, kategoria me e fortë e mundshme.
https://metro.co.uk/video/father-son-getting-swept-away-typhoon-mangkhut-1763566/?ito=vjs-link

Baby Boo