Shqiptari e pëson keq, niset drejt plazhit dhe …

Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar në Itali.

Ai është arrestuar pasi në makinën me të cilën po lëvizte jane gjetur rreth 10 kg hashash.

“Makina me të cilën lëvizte 26-vjeçari (identiteti i të cilit nuk behet i ditur) është ndaluar për një kontroll rreth orës 18:30 të 29 Gushtit në autostradën në Orte.

Ai u tha agjenteve se ishte drejtuar për në plazh në Cesena. Nga kontrollet, në bagazhin e makinës u gjet edhe lënda narkotike”- shkruajnë mediat italiane.

Baby Boo