Shkupjani kafshohet nga një qen endacak

Një shkupjan është kafshuar nga një qen endacak, dje në lagjen Kapishtec, transmeton Almakos.

Policia informoi se D.T.(24) është paraqitur në Stacionin Policor Qendër dhe ka treguar se të martën në ora 23, derisa ka qenë duke lëvizur në këmbë në rrugën Mitropolit Teodosij Gologanov është sulmuar nga një qen endacak.

Baby Boo