Besa: Takimi me Mickoskin nuk ka qenë i fshehur, jemi parti opozitare


Nga Lëvizja Besa kanë konfirmuar për Televizioni 21 se takimi i djeshëm mes kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristjan Mickoski dhe kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Nga kjo parti thonë se ky takim ka qenë një takim normal në kuadër të dy partive opozitare dhe nuk ka asgjë për të fshehur.

“Takimi me kreun e VMRO-se, Hristijan Mickovski ka qene takim publik dhe jo i fshehur. Si parti opozitare që jemi, është më se normale që te kemi takime kordinative me parti opozitare”, thanë nga Lëvizja Besa për Televizionin 21.