Plas sherri në ‘Zonë e lirë’, Bleona tenton të braktis studion: Është skandal mo Arian


Në ‘Zonë e Lirë’ është e ftuar Bleona Qereti. Por teksa ajo po shpjegonte keqkuptimin për ngrirjen e vezëve, regjia në studio i ka shfaqur një imitim që ka bërë aktori i humorit Rezart Veleshnja.

Veleshnja shihej teksa imitonte Bleonën, por mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares.Bleona ka kërkuar që video të ndërpritet pasi e ka quajtur këtë një skandal dhe banalitet.

Pasi ka thënë se kjo duket shumë vulgare dhe ky është banalitet, Bleona ka tentuar të braktisë studion.

“Unë po flas për këtë fenomen ju vazhdoni akoma me banalitete idiote. Mirupafshim Arian”, u shpreh Belona.

Por mesa duket Çani i ka kërkuar të rikthehet dhe ka arritur ta risjellë Bleonën sërish në vendin e saj.

Baby Boo