Pesë vite pa Sokol Olldashin, mikja e tij: Sa më shumë kohë kalon, aq më shumë dëgjoj të thonë…

“U bene 5 vite pa ty shok… sa me shume kohe kalon, aq me shume degjoj njerez te thone… sikur te ishte gjalle…”, kështu nis postimi i ndjerë i Mesila Dodes, mikes së Sokol Olldashit.

Baby Shop Charli

Në një postim të bërë në Facebook, ajo i ka dedikuar disa fjalë zemre mikut të saj dhe ish-deputetit të PD, i cili nuk jeton më.

Postimi i plotë:

U bene 5 vite pa ty shok… sa me shume kohe kalon, aq me shume degjoj njerez te thone… sikur te ishte gjalle…
Kam menduar gjithmone qe ikja jote e pakohe ishte keqkuptim, gjithshka do ishte ndryshe e me mire ne kete bote nese nje njeri si ti do ishte ende…
Paqja e Zotit qofte me ty Sokol… ne te gjallet luftojme ende derisa te marrim fryme. Tek e fundit jeta eshte nje beteje pa fund dhe ti i perkisje atij lloji luftetaresh qe betejat e tua i beje me mendje e zemer… pusho ne paqe vlla, kjo bote eshte kaq ndryshe qysh kur ike ti…

Restorant Burimi  3- Vertok
Sigma Doors