Grubi: Vota e BDI-së sërish përcaktuese për formimin e Qeverisë

Në emision Click plus, i ftuar Artan Grubi theksoi se Vota e Bashkimit Demokratik për Integrim sipas anketave të deri me tanishme, shifet se sërish do jetë përcaktuese për formimin e Qeverisë.

Dy partitë maqedonase do dalin shume afër njëra me tjetrën me një ose 2 deputet dallim, dhe nuk do të mund të formojnë Qeveri pa numrat në kuvend të BDI-së

Baby Boo