Golat e shqiptarëve përballë Serbisë, “shpërthen” Meta në Presidencë


Presidenti Ilir Meta sot në kuadër të ndeshjes Serbi-Zvicër, ka mbledhur shumë ish-sportistë të shquar për të ndjekur atë në oborrin e presidencës.

Meta në këtë ndeshje duket se ka qenë me Zvicrën dhe në momentin e golave të Xhakës dhe Shaqirit ai ka shpëthyer në festime.

Baby Boo