Dy persona përdhosin flamurin shqiptar, sharje e ofendime kundrejt shqiptarëve dhe Skënderbeut


Dy persona shihen në një video duke djegur flamurin shqiptar dhe duke ofenduar shqiptarët dhe heroin Gjergj Kastriotin – Skënderbeun.

Videoja është realizuar në Prizren, ku shihen dy djem të rinj njëri nga ata tregon tre gishta simbol i nacionalizmit serb.

Policia urgjentisht pritet që të ndërmerr masa për këto dy shqipfolës të cilët përdhosin simbolet kombëtare./Pa Censurë

VIDEON E SHIKONI KËTU: https://www.facebook.com/468786480527475/posts/730940827645371/?vh=e&d=n