BBC raporton se Salah e ka humbur Botërorin – Ramos ia nxori krahun

BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbet Botërorin

Baby Boo

Sipas mediumit të njohur britanik, Salah e ka nxjerrur krahun dhe kjo është diagnoza e parë që e ka dhënë mjeku i Liverpoolit.

Kujtojmë që nga  ndërhyrja e ashpër e Ramos në minutën e 25, Salah  ka nxjerr krahun