Arrestohet dasmori, shtiu me armë në ajër

Të shtënat në ahengjet familjare nuk kanë të ndalur.Policia e Kosovës po ka pardonë kur po hasë në të shitna në ahengjet familjare.Në një rast të djeshme në Podujevë, policia e arrestoi një qytetarë i cili në festë e sipër gjuajti me armë në ajër, raporton lajmi.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili në një aheng familjar kishte shtënë me armë zjarri, nga i njëjti si dëshmi është konfiskuar një pistoletë me gaz, ndërsa në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e fishekut”, raporton policia.Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Pacensure

Baby Boo