Vr*itet në Serbi pronari i “Selo Tours”, Selajdin Janjeva

Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku persona të panjohur kanë vrarë pronarin e një agjensioni turistik në Prishtinë dhe kanë pla*gosur një tjetër. Mediet raportojnë se viktima është Selajdin Janjeva, pronari i agjensionit turistik “Selo Tours” nga Prishtina ndërsa ka mbetur i pla*gosur baxhanaku i tij.

Pas të shtënave, vr*asësi është në arrati ndërsa Policia është në kërkim të tij shkruan Kurir.

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se një person gjuajti me armë dhe e plagosi një person në këmbë, dhe më pas një vr*asës i paidentifikuar vrau Selajdin Janjevën. Policia është në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet, teksa edhe ambulanca shihet aty.

Baby Boo