Ziadin Sela komenton referendumin e sotëm


Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, po mban konferencë për media në lidhje me procesin e votimit të referendumit të ditës së sotme.

Sela shprehet se rruga e antarsimit për BE dhe NATO nuk ka alternativë tjetër përveç zgjidhjes

Baby Boo