Linda Morina e “tepron”: “Kush nga fansat e mi ma nxjerr dajën për burrë”

Njihet si këngëtare nga Kosova, nga këngët dhe tekstet që interpreton me çifteli. Në shumicën e rasteve ajo ka publikuar edhe disa këngë që sipas saj kanë qenë “diss” për disa artistë.

Linda Morina së fundmi sipas njerëzve që ndjekin atë në rrjetet sociale, thonë se e ka “tepruar” me foton e fundit të publikuar ku kjo e fundit në mbishkrim shkruan: “Kush nga fansat e mi ma jep dajën për burrë. Kush o ma “facer” t’bëhet burri jem i jap 700 euro”

Baby Boo