Zbulohet sa para vodhën grabitësit nga ETC!

Dy punëtorë sigurimi të një kompanie kanë raportuar në Polici se derisa ishin duke transportuar pazarin ditor nga ETC ne Prishtine janë sulmuar nga dy të dyshuar.

Grabitësit kishin të vëna maska dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur rreth 25 mijë euro.
Të dyshuarit pas kryerjes së veprës janë larguar me një veturë në drejtim të panjohur.

Klan Kosova

Baby Boo