Yll Limani publikon klipin e këngës “A ki me rrejt”

Një tjetër projekt muzikor i veçantë është lansuar gjatë ditës së sotme.

Baby Boo Tinex

Fjala është për këngën e re të artistit të njohur Yll Limani të quajtur “A ki me rrejt”.

Edhe këtë herë, këngëtari shqiptar vjen me një paraqitje të mrekullueshme e po ashtu edhe me një klip të tillë.

Tekstin e ka shkruar vet Limani, kurse për muzikën është kujdesur i njëjti në bashkëpunim me producentin Rzon dhe Pllum.

Këta të fundit gjithashtu kanë bërë producimin e këtij projekti.

Kënga tanimë gjendet në YouTube dhe besohet se do pritet mirë nga publiku e admiruesit e muzikës së tij. /Telegrafi/

Restorant Lumare