Veshja e fundit e Capital T kushton plot 20 mijë euro (FOTO)

Capital T është një nga të famshmit shqiptarë më të paguar në Shqipëri, kjo falë aktivitetit të tij si një nga reperët më të mirë në treg. Kjo ka bërë që ai të ketë edhe një jetë luksi, ku nuk mungojnë makinat e shtrenjta, orët e shtrenjta, pushimet luksoze si dhe veshjet që bien direkt në sy.

“Shqip.closet” ka zbuluar se reperi ka shpenzuar për veshjen e fundit mbi 20 mijë euro.

Baby Boo