V*ritet me a*rmë zj*arri në Rrëshen një 51-vjeçar

Një 51-vjeçar ka mbetur i vr*arë me ar*më zja*rri pasditen e kësaj të marte në qytetin e Rrëshenit në Shqipëri. Vi*ktima është Anton Keli. Ai mbeti fillimisht i pl*agosur dhe u dërgua në spital ku dhe ndërroi jetë.Burime zyrtare të policisë thonë 51-vjeçari ishte në rrugë kur u që*llua nga persona ende të paidentifikuar.

Baby Boo

Ngjarja ndodhi rreth orës 17:40.Ndërkohë në vendngjarje shkuan autoritetet policore të cilat nisën punën për të zbardhjen rrethanat e ngjarjes. Aktualisht efektivët e policisë së bashku me FNSH-së po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Restorant Lumare