Vrasja e 2 vëllezërve, policia identifikon autorin e krimit


Para pak minutave është u vranë dy vëllezër në Gramës të Krujës. Policia ka identifikuar kohë rekord autori i dyshuar i vrasjes së dy vëllezërve.

Autori i dyshuar është shtetasi me iniciale R.P, 32 vjeç nga Kruja. U gjet edhe makina e autorit të dyshuar të vrasjes. Makina u gjet te pompat e ujit në Gramëz te Krujës.

Dy drone që filmojnë dhe në erresirë po kontrollojnë zonën. Forcat e Policisë së Krujës, DVP Durrës, FNSH e Renea në ndjekje të autorit dhe po vijon krehja e zonës.