Vetura rrok*ulliset tek rruga e Banjës së Tetovës përfundon në greminë!

Sonte në orën 23:30 në rrugën e Banjës së Tetovës, një veturë ka përfunduar në greminë ku 3 persona janë lë*nduar rëndë ndërsa një prej tyre ka ndërruar jetë njofton Pa Censurë!

Baby Boo

Sipas informatave të para bëhet fjalë për një familje nga Tetova të cilët kanë udhëtuar bashkë për në Banjën e Tetovës në veturë kanë qenë 4 persona 2 djem një vajzë dhe një grua, e moshura nuk ka arritur që t’u mbijetojë pla*gëve ku ka ndërruar jetë në vendin e ngjares!

Policia ambulanta dhe zjarrëfikësit menjëherë kanë dalë në vendngjarje…
Lajmi në përditësim!