Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16)


Një veturë derisa po qarkullonte në fshatin Reqan të Mitrovicës është ndeshur me një kafshë.

Në fotot e Indeksonline, shihet se pas goditjes së rëndë nga vetura, lopës i është këputur koka nga trupi.

Derisa, vetura me të cilën është goditur kafsha ka të dëmtuar pjesën përpara dhe disa nga xhamat janë thyer.

Ekipet policore me të marr njoftimin, kanë dal menjëherë në vendin e ngjarjes.

Kujdes, pamjet janë të rënda!

Baby Boo