Vdes një person në aksident të rëndë trafiku!

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në fshatin Makovc të komunës së Prishtinës.

Baby Boo

Aksidenti është shkaktuar në mes një veture dhe një kamioni.
Ndërsa mësohey se një person ka humbur jetën si pasojë e përplas

https://youtu.be/dOfDCLF8ilE

Restorant Lumare