Vajza nga Gostivari e denoncon të dashurin /ja për çka


Dje (17 gusht) në orën 10 të mëngjesit, një 26-vjeçare nga një fshat i Gostivarit në SPB-Tetovë ka paraqitur të dashurin e saj.

Ka thënë se në periudhën nga tetori i vitit të kaluar deri më tani, B.M. (28) nga një fshat i Gostivarit, me të cilin ishte në lidhje dashurie, me kë rcënime, i ka marrë para.

I denoncuari është i privuar nga liria dhe është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen e rastit.