Unikkatili i thotë “ta ha zemrën”, fansit i bie të fikët në duart e reperit


Një djalë ka takuar reperin e njohur shqiptar Unikkatilin, por nga emiocionet e mëdha ai u alivanos, shkruan Periksopi.
Në një video që po qarkullon në ‘TikTok’, shihet reperi dhe fansi tij të cilët bëjnë foto.

“Ta ha zemrën”, i thotë reperi fansit të tij, ku më pas ai humb ndjenjat.
Video