U kritikua për këngen, Melisa thyen rekord në Youtube!

Ish konkurrentja e Për’puthen, Melisa ka vendosur që t’i hyjë muzikës sapo ka lënë programin. Ajo ka realizuar projektin e parë muzikor. Bëhet fjalë për këngën “U kry”, e cila ka marrë 1 milionë klikime brenda 24 orësh, por nuk kanë munguar komentet thumbuese.
“Hahahahhah më ngordhi qeni, sa t’dëgjoi ty!

Baby Boo
Pekon Bakery

Më shumë kanë qenë kurioz të kenë parë çfarë kryevepre ke nxjerrë jo për të pëlqyer ty se për zërin të kënaq krejt. Edhe një mace mjaullin më mirë se ty. Tani kënaqu me lekët e Youtubit. Ku u bone dhe ti këngëtare”, shkruhej në komente.
Por Melisa nuk ndalet dhe shkroi e lumtur se ka arritur sukses: “1 milion në 24 orë ‘U kry’, Faleminderit për punën e palodhur”.

Sic mund ta shihni, kënga e Melisës është trending numër 1 në Shqipëri, që nënkupton se kjo këngë po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët.
Këtë e tregoi dhe vetë Melisa me anë të një postimi në Instagram, sukses të cilin ndoshta nuk e priste.

Restorant Lumare