Trejsi publikoi foton HOT në Instagram, por e fshiu menjëherë!

Trejsi Sejdini është një nga modelet dhe vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.
Modelja tërheq vazhdimisht vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese që merr në profilin e saj në “Instagram”.

Baby Boo

Fotoja më poshtë tashmë është fshirë nga Instagrami. Nuk dimë të themi pse u pendua që e postoi, por ajo çka vlen të themi se duket shumë artistike, por edhe shumë seksi.