Tragjike: Treni aksidenton veturën në fshatin Ramali të Kumanovës, humbin jetën tre persona!

Një ngjarje tragjike sapo ka ndodhur në fshatin Ramali të komunës së Kumanovës.

Baby Boo

Familja ka qenë duke udhëtuar nga fshati Ramali, por mos sinkalistika e trenit dhe shenjat parandaluese kanë shkatuar këtë aksident të rëndë, treni ka përplasur veturën dhe kanë humbur jetën tre persona, njofton Pa Censurë.
Një nga pasagjerët ka arritur që të shpëtojë por është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ky nuk është rasti i parë që ndodhin aksidente të tilla, institucionet duhet të të mbajnë përgjegjësi për parregullsitë në sinjalistikat informuese të trenit.

Lajmi në përditësim…/PaCensurë

Restorant Lumare