Teuta Arifi dhe Pendarovski: Ilindeni, është ajo që na bashkon (Video)

Në emisionin Top Tema në televizionin Telma sonte të ftuar kanë qenë nënkryetarja e Bashkimit Demokratik për Integrim njëherit ish zv.kryeministre për eurointegrime dhe tashmë kryetare e komunës së Tetovës znj. Teuta Arifi bashkë me kordinatorin nacional për Nato Stevo Pendarovski, transmeton Zhurnal.mk

Baby Boo

Që të dy bashkë kanë diskutuar mbi temën aktuale lidhur me propozim emrin e vendit edhe atë ‘Republika e Maqedonisë së Ilindenit’ e që të dy bashkëbiseduesit janë pajtuar në atë se është Ilindeni ai që na bashkon.