fbpx

Tetovë, policia konfiskon shtatë makina të lojërave të fatit për të cilat s’ka pasur dokumentim

Policia gjatë kontrollit gjeti dhe konfiskoi shtatë aparate pokerit, për të cilat s’ka pasur dokumentacionin e nevojshëm.

Kontrolli është kryer në një lokal të lojërave të fatit në Tetovë në rrugë “107”, informojnë nga policia.

Po ndërmerren të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.