Të shtëna me armë në qendër të Tetovës


Sapo është gjuajtur nga policia në qendër të Tetovës, personi i shpallur në kërkim.

Sipas informatave jozyrtare që posedon Pa Censurë para pak çastesh në qendër të Tetovës policia ka shtënë me armë drejt personit të kërkuar nga policia, i cili është munduar të bëj rezistencë!

Aktualisht është bllokuar një pjesë e rrugës dhe pritet që MPB, të del me detaje për rastin.

Lajmi në përditësim…