Tayna shfaqet “raketë” me poza të nxehta nga Maldive

Raketa kineze ishte kryefjala në media gjatë fundjavës që lamë pas. Shumë vende u vendosën në gadishmëri dhe këshilluan qytetarët që të qëndronin në shtëpi.

Baby Boo

Edhe Raketa si shumë të famshëm shqiptarë vendosi që të binte në Maldive. Tayna është një ndër personat të cilët po shijon disa ditë pushimi në atje së bashku me mikeshat e saj.
E ky lajm për rënien e raketës në Maldive nuk ja ka hequr aspak vëmendjen Taynës nga pushimet dhe pozat e saj seksi.

Ajo së fundmi ka postuar disa foto mjaft provokuese, teksa e veshur me bikini ka “rritur temperaturat” si në Maldive dhe në Shqipëri.
“Çfarë dëgjova, kishte rënë një raketë në Maldive?”, shkroi Tayna në fotot e fundit.

Restorant Lumare