Skedina E Çmendur, Fiton 10 Mijë Paund Duke Luajtur Vetëm 20…


Parashikimet për këtë Botëror kanë qenë të shumta, por duket se fati i ka buzëqeshur një bastvënësi në Britaninë e Madhe.

Atij i është ofruar nga kompania e basteve koeficienti 500 për parashikimin gol me kokë nga Kavani dhe Pepe. Në fund ky parashikim ka dalë dhe me 20 paund të luajtura ai fitoi 10 mijë të tilla.

Baby Boo