Shpërthen Berisha: O sot o kurrë duhet të përmbysim Ramën, ai bën gjithçka për karrigen e tij

MBLEDHJE QEVERIE - Kryeministri Sali Berisha, duke folur gjate nje mbledhje qeverie, ku ka kerkuar ndalimin e importit te cdo lloj artikulli qe nuk ka kod doganor, edhe ne rast se ai perfshihet ne listen e gjelber te lendeve te para qe lejohen te importohen per perpunim.

Ish-kryeministri, Sali Berisha është shprehur i revoltuar ndaj deklaratës së zëvendës ministrit të Brendshëm Julian Hodaj për sjelljen e 600 mijë refugjatëve në Shqipëri.

Sipas Berishës, Edi Rama për karrigen e tij është gati të bëjë gjithçka: Të shes detin, të shes tokën, të pranoj qindra mijëra ish terroristë të ISIS në Shqipëri duke përzënë nga Shqipëria rininë, të ardhmen e saj!

“O sot o kurrë duhet të përmbysim Edvin Kristaq Ramën, Jorgo Zografin e dytë”, shkruan Berisha,

Postimi i plotë:

O sot o kurre duhet te permbysim Edvin Kristaq Rames, Jorgo Zografin e dyte!

Ky antishqiptar, kriminel pa atdhe per karrigen e tij eshte gati te beje gjithçka:
Te shes detin!
Te shes token!
Te pranoj qindra mijera ish terroriste te ISIS ne Shqiperi!
Te perze nga Shqiperia rinine, te ardhmen e saj!

O sot o kurre duhet te ngrihemi dhe te shporrim kete kalbesire, Jorgo Zograf te dyte nga sundimi shitja e Shqiperise, interesave jetike, vetiake dhe kombetare te shqiptareve! sb

Baby Boo