Shoku i babait: Ja ç’ndodhi në Kombinat përbri pallatit (VIDEO)

Në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24 me autore Evis Ahmetin u dëgjuan dëshmi të reja në lidhje me tra*gjedinë e rëndë të ndodhur në Kombinat ku nënë e bijë u vetëflijuan duke mos ngrënë ushqim gjë që i çoi drejt vd*ekjes me qëllim që të arrinin ringjalljen në një jetë më të mirë.

Baby Boo

Ramadan Kondi shok me babanë e vajzave thotë se e vetmja e mbijetuar Blerta ka parë jo vetëm fundin e motrës dhe nënës por edhe të babait. Ai thotë se vajza ka qenë dëshmitare në momentet që i ati u vetëv*ra duke u hedhur nga lartësia.