Publikohet momenti i përp*lasjes mes Shpend Ahmetit dhe asamblistit të VV-së

Janë publikuar pamje nga mbledhja e sotme në Kuvendin Komunal të Prishtinës, ku kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka pasur përp*lasje të ash*për me asamblistin e Vetëvendosjes, Egzon Azemi.
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka pasur një moment acarimi me këshilltarin komunal nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Azemi.

Baby Boo

Ngjarja ka ndodhur në sallën e Kuvendit Komunal të Prishtinës kur po hidhej në votim buxheti.
Gjatë përp*lasjes verbale ndërmjet dy protagonistëve janë përdorur shprehjet si: “rrenc, mangup” e emërime të tjera.