Shkup, qeni ka kafshuar një vajzë në biçikletë


Të premten në orën 10 e 30 në stacionin policor Kisella Vodë, O.L (29) nga Shkupi ka denoncuar një rast se me 22 maj rreth orës 23 e 30 në Bul. Boris Trajkovski, derisa ka vozitur biçikletë, është sulmuar dhe kafshuar nga një qen endacak në këmbën e djathtë ku dhe ka marrë lëndime të dukshme të cilat i ka mjekuar në Qendrën urgjente në kompleksin “Nënë Tereza” në Shkup, informon MPB, transmeton Koha.

Baby Boo