Shfaqet arusha gjigande në Bjeshkët e Sharrit (VIDEO)

Baby Boo

Arusha ne Sharr

Kjo arushe e madhe eshte filmuar ne malin e Sharrit 🙂

Publiée par Albeu.com sur Mercredi 30 mai 2018

 

Një ari gjigand është filmuar nga një qytetar në Bjeshkët e Sharritgjatë ditës së djeshme.

Sipas një video që po bën xhiron në rrjetet sociale një person është afër ariut dhe i thotë për humor hajde të bëjmë muhabet.

Por, ariu frikësohet dhe largohet menjëherë nga vendi.