Sherr mes bashkëfshatarëve në Fushë-Arrëz, plagoset 5 herë me thikë i riu

Një konflikt për motive të dobëta mes dy banorëve të fshatit Blerim të Fushë-Arrëzit është mbyllur me një akt të rëndë të ndërmarrë nga një prej tyre,

Baby Boo

Mësohet se shtetasi Erjon Hasani ka plagosur pesë herë me thikë bashkëfshatarin Aleksandër Matoshi.

25-vjeçari ka marrë plagë të rënda nga goditjet e njëpasnjëshme me thikë dhe është transportuar në spitalin e Pukës.

Ndërkohë agresori Hasani është ende i lirë dhe në kërkim të tij janë vendosur forcat e policisë.


Restorant Lumare