Senad Gashi, e shtrinë përtokë kundërshtarin gjerman

Senad Gashi ka shënuar një fitore të madhe në Hamburg të Gjermanisë.
Boksieri shqiptar mposhti atë gjerman, Dominic Vial në palestrën ‘Universum Gym”.

Baby Boo

Gashi fitoi në raundin e tretë me nokaut. Boksieri gjerman mori disa goditje të fuqishme nga Senad Gashi dhe nuk arriti që t’i përballonte.
Kujtojmë që për Gashin ky ishte meçi i katërt me radhë që arrin fitore.