Sela – Zaevit: Je i vogël, t’çet buza tamël

Dje në Tetovë, tubim me qytetarë organizoi koalicioni “Mundemi” që udhëhiqet nga LSDM-ja, Besa dhe partnerët tjerë të koalicionit. Zoran Zaev, kryetar i LSDM-së, gjatë paraqitjes para qytetarëve drejtoi akuza ndaj BDI-së dhe ASH-së për fushatën e tyre nacionaliste, sipas tij, shkruan Gazeta Express.

Baby Boo

Zaev dërgoi porosi për oponentët duke thënë se do t’i fitojë në Tetovë dhe në zonën e gjashtë zgjedhore.

Ndërsa sot ka reaguar kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”.

Sela i reagon Zaevit me një fjalët ironike: ” Mos e shih Tetovën n’andërr, je i vogël e t’çet buza tamël…“