Sela: Vesel Memedi, njeri i ligë iku në BDI (Video)

Ziadin Sela mbrëmë i ftuar në Emisionin 200 në Alsat mes shumë temave ceku edhe temën e Vesel Memedit.

Ai mes tjerash tha se Vesel Memedi me veprimet e tija doli njeri shumë i ulët dhe i ligë sepse u zgjodh deputet me votat e Aleancës për Shqiptarët ndërsa më vonë kaloi në BDI.

Por veprimi i tij u dënua nga populli në zgjedhjet lokale ku përfundoi me 1 mijë vota.

Baby Boo