Sali Berisha goditet me grusht nga një protestues (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha është goditur me grusht nga një person, teksa i është bashkua protestës së opozitës. Mësohet se një person i paidentifikuar ka hyrë në mes të turmës dhe e ka qëlluar me grusht në pjesën poshtë syrit. Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat, të cilët kanë arritur ta ndalojnë si dhe e kanë dhunuar për disa çaste. Autori i gjakosur është shoqëruar më pas nga mbështetësit e opozitës drejt selisë blu. Lajmi në përditësim…

Baby Boo