Sa filloi në program, produksioni i Përputhen largon Edin pas fotove me një vajzë në club


Edi, konkurenti i Përputhen ra në sy më shumë së fundmi që nga hyrja e tij në program.
Konkurenti është ritur në Zvicër dhe si duket edhe këtu e ka zakon flirtimin me vajzat.

Sot gjatë ditës disa foto qarkulluan në rrjet ku shfaqet ai me një vajzë misterioze duke u puthur në një nga clubet e Tiranës. Dhe kjo vajzë nuk duket të jetë asnjëra nga konkurentet e programit.

Sakaq, Pa Censurë zbuloi se faqja zyrtare e Përputhen në Instagram ka hequr nga lista e ndjekësve Edin, ndërsa në atë listë janë vetëm konkurentët e programit. Ndoshta produksioni ka marrë ndonjë vendim për largimin e tij pasi pamjet u publikuan pas xhirimit të emisionit të sotëm./Pa Censurë