Xhensila Myrtezaj kopjon sërish Rihanën në klipin e ri


Xhensila Myrtezaj do të vijë me projektin e saj më të ri.
Ndonëse nuk ka zbuluar më shumë detaje përmes disa fotografive ajo zbuloi look-un me të cilin do të shfaqet duke i lënë mbishkrimin “Patience” që mbase mund të jetë edhe titulli i projektit.

Flokët e shkurtëra që me shikimin e parë të dërgojnë tek Rihanna dhe prerja e flokëve me të cilin u paraqit në shooting-un e fundit.
Një tjetër detaj që fansat kanë vënë re është gjoksi, duke hedhur dy*shimet se Xhensila ka zmadhuar atë krahasuar me pamjet e së kaluarës.