Rrjeti po vlon nga fotot e saj me Sorecën, zv.ministrja: Janë paturpësi!

Prej disa ditësh në rrjetet sociale po qarkullojnë meme ku shfaqet zv.ministrja e Brendshme Romina Kuko dhe Ambasadori i Bashkimit Europian në vendin tonë Luigi Soreca.

Baby Shop Charli

Kuko, përmes një postimi në “tëitter” u është përgjigjur të gjithëve, duke thënë se këto pëgojime janë një paturpësi.

Reagimi i zv.ministres:

Jam e befasuar nga disa media që përgojojnë me një lehtësi të neveritshme emrin tim për hesap të luftës qorre me ambasadorët!Aludimet mbi foto takimesh publike ku kam pasur nderin të përfaqësoj qeverinë në krah të Ambasadorit Soreca janë një paturpësi pa limit që të le pa fjalë!

Restorant Lumare
Sigma Doors