Rezarta Shkurta publikon pamjet e lirimit të Ermal Hoxhës

Pas lajmit per lirimin nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta ka bërë publike një video në Instgaram, ku shihet Ermali dhe vajza e tyre e vogël, Hera.

“Familja ime e vockel u bashku! Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju , keto vite te veshtira…

Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja”, – ka shkruar ajo.

Baby Boo