Reagon vëllau i Halil Demirit pas vendimit të gjykatës

Pas vendimit të gjykatës për rastin “Monstra”, ka reaguar edhe vëllai i Halil Demirit. Ai ka kërkuar llogari nga gjykatësi Osman Shabani pasi po dënohen njerëz pa fakte.

“Për çka jeni ju në atë post, vetëm për ë karrige. Po dënon njerëzit pa fakte dhe pa dëshmi. A ke pak zemër apo frikë nga Zoti”, është shprehur vellai i Demirit ndaj gjykatësit Shabani.

Baby Boo