Reagon Noizy pas vr*asjes së 7 vjeçares në Himarë


Një ngjarje tronditëse ka ndodhur dje në Himarë, ku një gomone la të vdekur një vajzë 7-vjeçare e cila po lahej në det. Lajm ky që tronditi të gjithë dhe pati reagime të shumta edhe nga fytyra publike, të cilët mbetën të shokuar nga kjo ngjarje. Edhe reperi i njohur, Noizy ka reaguar mbi këtë ngjarje të trisht. Në InstaStory ka shpërndarë imazhin e vajzës dhe ka shkruar një mbishkrim.
“Po ca faji pate ti o dritë”- kishte shkruar reperi.

Baby Boo